Kwiaciarnia Galeria O nas Kontakt

Nasza oferta

———

Kwiaty cięte, doniczkowe

Nasza kwiaciarnia dobiera kwiaty dbając nie tylko o to, aby zachwycały swoją urodą, ale również były najwyższej jakości. Lubimy rośliny sezonowe, które cieszą oko, zabawę kolorami. O naszych bukietach na pewno nie można powiedzieć, że są nudne. Potrafimy również sprostać wymaganiom tych, którzy preferują klasykę.

Florystyka ślubna

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Razem z mężem pragniemy, aby nasz kwiatowy wkład uświetnił ten dzień jeszcze bardziej. Kwiaty na tę specjalną okazję dobieramy z największą starannością tak, by wzbudzały zachwyt u Państwa Młodych i wszystkich weselników.

Florystyka komunijna

I Komunia Święta to pierwsze wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka. Cała rodzina zgromadzona w tym szczególnym dniu. Wianek, dekoracja świecy, butonierka, bukiet jeszcze bardziej podkreślą wyjątkowość tego święta.

Florystyka pogrzebowa

Ostatnie pożegnanie bliskiej osoby nasuwa wiele wspomnień. Pamiętamy każdy uśmiech, słowo wypowiedziane, dni spędzone razem. My chętnie słuchamy o tych minionych chwilach i dobieramy nasze kwiaty pożegnalne tak, aby oddawały charakter danej osoby – radosny, melancholijny, energiczny. Dlatego wieńce, wiązanki i kompozycje nagrobne przez nas wykonane, mogą przypomnieć Wam wszystko to, co kochaliście najbardziej w żegnanym człowieku.